نرم افزار ذخیره متن تقریر – دانلود

ارائه فایل تست شده و بدون مشکل نرم افزار ذخیره متن تقریر از دسته کامپیوتر بدون مشکل خاموشی و هر گونه مشکل در قالب zip و بسیار فشرده شده بدون پسورد

سایت تعمیرات نرم افزاری  مفتخر است که فایل نرم افزار ذخیره متن تقریر از فایلهای پر مخاطب در ارتباط با موبایل و تبلت ، امنیتی ، اندروید و دیگر نرم افزار های آماده و تست شده می باشد، فایل نامبرده بسیار کم یاب بوده و تنها در چند سایت محدود ایرانی و به قیمتهای بسیار بالا بفروش می رسد که در این سایت  به ارزانی اقدام به خرید فایل نمائید.نرم افزار ذخیره متن تقریر را با مشخصات زیر  از دسته کامپیوتر دانلود نمایید. تعمیرات نرم افزاری  جهت ارتباط با ما از لینک زیر استفاده نمائید

نرم افزار ذخیره متن تقریر

نرم-افزار-ذخیره-متن-تقریر

به نام خدا
بسيار پيش مي آيد که ميخواهيم خلاصه هاي خود از کتب مختلف يا آموخته هاي خود از يک سخنراني ويا مطالبي که از ذوق ما سرچشمه گرفته اند را به صورت يک مجموعهء منسجم و با دسترسي آسان جمع آوري نماييم.
گاهاً اين معلومات را در قالب فايل هاي ورد يا PDF ذخيره مي کنيم. امّا وقتي مي خواهيم مطلبي را از آن بيرون بياوريم بايد تمام صفحات فايل را به دنبال آن مطلب بگرديم. مخصوصاٌ زماني که کلمات کليدي آن براي جستجو را فراموش کرده باشيم.
البته اين فايل ها از اين جهت بهترند که مي توانند شامل تصوير نيز باشند. همچنين مي توان براي هر قسمت از متن آن ها فونت خاصي را انتخاب نمود. امّا اين فايل ها معمولاً فضاي بيشتري را اشغال مي کنند. اگر هم خواسته باشيم فايل ها را با برنامهء Notepad ايجاد کنيم، خواندن آن سخت مي شود.
پيشنهاد ما براي حل اين مشکلات استفاده از برنامهء تقرير است. اين نرم افزار قابليت جستجو در فايل انتخابي را همزمان با استفاده از فهرست دارد. شايد فکر کنيد که جستجو در اين برنامه بر اساس فهرست است ولي واقيت اين است که برنامه براساس جستجوي در متن فهرست را نمايش مي دهد. شما اولاً فهرست را مي سازيد و سپس متون را وارد مي کنيد درست برخلاف وقتي که از ورد استفاده مي کنيد.
اين برنامه بيشتر شبيه يک کتابخانهء الکترونيک عمل مي کند، با اين تفاوت که کتاب انتخابي شما در محل دلخواهتان ذخيره مي شود و شماييد که سازندهء آن فايل مي باشيد! هر فايل جداگانه يک کتاب مي باشد.

دانلود فایل

 

تقریر, نرم افزار ذخیره متن, خلاصه نویسی, حاشیه نویسی, کتابخانه الکترونیکی, Library, Taghrer

پس از انتقال از سایت تعمیرات نرم افزاری به سایت اصلی در قسمت پایین صفحه روی پرداخت کلیک نمایید. پس از پرداخت مبلغ فایلهای پولی لینک های دانلود را مشاهده خواهید کرد
You might also like